Bugun...



MHP'nin Nevşehir Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri tam liste..

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Nevşehir ilçe ve belde meclis üyesi adayları belli oldu.

facebook-paylas
Güncelleme: 19-02-2019 22:16:03 Tarih: 19-02-2019 22:11

MHP'nin Nevşehir Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri tam liste..

İşte 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel seçimlerde MHP'ni Nevşehir Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri tam liste..

 ACIGÖL BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ :

1 İSA SAYINSOY Esnaf -2 EFRAİL ÖZDEMİR- 3 FATİH DURAN

4 RESUL BEKCİ- 5 ADEM DOĞAN -6 SAMET ÜNKESTİ

7 MUSTAFA GEZER- 8 BÜLENT DİKİCİ

 ACIGÖL BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ: 1 VELİ TUTAL

ACIGÖL BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ-1 KEMAL BİRSİN

AVANOS BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 BEKİR BOZGÜL Teknisyen- 2 ERTAN DURUKAN Esnaf

3 İLKER TUNCAY FIRAT Turizmci / Otelcilik -4 SERKAN DOĞAN İnşaat Müh.

 5 ADNAN KARADAĞ Emekli-6 ALPARSLAN ATASOY Turizmci / Otelcilik

7 YASİN KARSLI Emekli 8 ÖZGÜR TÜKEL Esnaf-9 HAYATİ GİTTİ Turizmci / Otelcilik

10 AHMET BİRCAN Esnaf AVANOS BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ-1 HAKAN ÇELİK Tekniker

 2 ATNAN AKMAN Turizmci / Otelcilik AVANOS BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 VEDAT ELMA Avukat

DERİNKUYU BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 ALİ POLAT Emekli-2 AHMET YAŞAR BEDEL Esnaf

 3 HASAN HÜSEYİN BÜYÜKKOL Emekli- 4 FARUK KIZILTEPE Emekli

5 NİZAMETTİN BARUT- 6 ÜZEYİR ÇİFÇİBAŞI Esnaf

7 KÖKSAL EKİM Esnaf- 8 İLHAN AKTEPE Esnaf

9 MUSTAFA AVCI Esnaf- 10 YAŞAR VAROL Esnaf

DERİNKUYU BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ:

1 NECMETTİN ŞEN Esnaf -2 ALİ BABA ŞENGÜL Bostan/Tarla İşçisi- 3 BÜLENT KILIÇ Çiftçi

4 TOLGA İNCE Çiftçi -5 KAĞAN YOLALAN İşçi

 6 HAYDAR KABAK Çiftçi -7 YUSUF EKİM Çiftçi- 8 DURMUŞ GEMİCİ Esnaf -9 AHMET YILDIRIM Şoför -10 MEHMET KIZILTEPE Esnaf -11

 DERİNKUYU BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 AHMET BALCI İşçi

 GÜLŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ:

1 FAHRİ BUZ Esnaf- 2 SÖNMEZ GÜNDÜZ Esnaf –

3 YAŞAR URUL Emekli- 4 AYSUN GÜRLEK Ev Kadını

-5 SAMİ KÜÇÜK Emekli -6 BEKİR ÇALIŞKAN Esnaf –

7 TUNCER PARLAR Esnaf -8 MESUT DEMİR İşçi

9 AHMET DALKILIÇ İşçi -10 YÜKSEL TAŞ Esnaf

GÜLŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 MURAT ÖZER İşçi 2 GÜLDESDE ÖZER Güvenlik İle İlgili

3 KORAY GÜRBÜZ Şoför

4 EMİNE ALTIPARMAK Satış Şefi

GÜLŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 SUAT BİLGİN İş Adamı / Sanayici

HACIBEKTAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 ÇETİN KAYA Ecz.Kalfası/Laborant-2 ABDURRAHMAN SAPMAZ Sağlık Memuru

3 NURİ KILIÇ Çiftçi- 4 BİLGE KELEŞ Ev Kadını

5 YURDAGÜL GÜNEŞ Ev Kadını- 6 HAKAN DOĞAN Çiftçi 7 FATİH CEYHAN Çiftçi

 8 HACIBEKTAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 ŞEREF TAŞKEMER Fırın/Pasta İşçisi

KOZAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 YAŞAR ASİL Emekli 2 SALİM HACIBEKİROĞLU Emekli

 3 ERGÜN CANAN Esnaf 4 CEMİL ÇETİNKAYA Emekli

5 HAYDAR ÖNER Esnaf 6 KAZIM YÜKSEL Esnaf

7 TURGAY İNCE Emekli-8 HALİT SARIASLAN Emekli

KOZAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 MEHMET ÜVEZ Emekli KOZAKL BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 RAMAZAN GÖZEN Emekli

ÜRGÜP BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 MUSTAFA ÖZ Esnaf 2 İZZET BUL Öğretmen

3 BEKİR AÇAR Turizmci / Otelcilik 4 MESUT TEKBIÇAK Emekli

 5 GÜLİZAR KARAKAŞ Siğortacı 6 AHMET SEVER Turizmci / Otelcilik

 7 UMUT SOLGUN Rehber 8 OSMAN İLHAN Öğretmen

9 ZEKERİYYA GÜVEN Esnaf 10 FERHAT BOZDEMİR Çiftçi

11 REYHAN AYAN İşletmeci 12 BİRSEN ÇERİ Aşçı/Yardımcısı

13 YAŞAR KILIÇ Turizmci / Otelcilik

ÜRGÜP BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 SELÇUK OCAKOĞLU Emekli 2 SEYYAMİ OFLAZ Emekli

3 SELAMİ TAŞCI Emekli 4 İBRAHİM CAN Emekli

5 METİN TEKİN Emekli

ÜRGÜP BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 CELAL URAZ KILIÇ Esnaf 2 NESLİHAN ARIĞ İktisatcı

KARAPINAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 ALİ USLU Ciltci 2 MUSTAFA ÖZGÜMÜŞ Esnaf

3 HALİT DOĞAN Ciltci 4 HÜSEYİN YEL Ciltci

5 TEVFİK YILMAZ Ciltci 6 CAFER YILDIRIM İşçi

7 HASAN HÜSEYİN CEBE Şoför 8 SEYİD GÜÇLÜ Çiftçi

KARAPINAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 MUSTAFA ÖZER Çiftçi 2 MUZAFFER ERTAŞ İşçi

3 ABDÜLKADİR BELADA Ciltci 4 RAMAZAN DOĞAN Ciltci

5 YUSUF TERZİ Çiftçi 6 7 RIDVAN KAHRAMAN İşçi

8 9 KARAPINAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 YAŞAR YİĞİT Çiftçi /2

TATLARİN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 ERŞAN KABUK Çiftçi 2 ŞÜKRÜ TEMEL Emekli

 3 HALİS AKDAĞ Çiftçi 4 YAŞAR AKTAY Ciltci

5 CUMHUR ŞEKER Esnaf 6 HACI OLÇAY Çiftçi

7 ABDURRAHMAN YAKUT Esnaf 8 HİCABİ BİLTEKİN Ciltci

 TATLARİN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 SEMAHAT GÖÇHAN Ciltci 2 MUSTAFA YAKUT Ciltci

3 ALİ KEMAL CAN Çiftçi 4 YUSUF AKBAY Ciltci

5 FATİH AYHAN Çiftçi 6 FAZIL AKDAĞ Çiftçi

7 RAMAZAN BİLTEKİN Çiftçi 8 YILMAZ ARI Ciltci-

 TATLARİN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 YAŞAR GÜÇLÜ Esnaf

ÇALIŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 MUSTAFA DEMİR Tekniker 2-SELÇUK KARACA Şoför

3 HAKKI ATEŞ Esnaf 4 YAŞAR KETME Çiftçi

5 ERHAN YILDIZ Oto Makinisti 6 SALİH GÜL Şoför

7 ZEKİ UYANIK İşçi 8 MUHAMMED ÇAĞRI ÖZDEN İşçi

ÇALIŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 SEYİFALİ EROĞLU İşçi 2 MAHMUT YILDIZ İşçi

 3 SAMET BÜLBÜL İşçi 4 AHMET BULUT İşçi

5 RAMAZAN YILDIRIM İşçi 6 YASİN GÜLMEZ İşçi

7 YUNUS KARACA İşçi 8 YUSUF UYANIK İşçi 9

ÇALIŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 BAYRAM ÇALIŞKAN Şoför

KALABA BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 TANSEL HASOĞLU Esnaf 2 SERHAT SİVARİ Aşçı/Yardımcısı

3 EMİN ARABOĞLU Veteriner 4 OKTAY BOYRAZ Esnaf

 5 MUHAMMET URUL Serbest/Özel 6 YALÇIN KARAATLI Güvenlik İle İlgili

7 ŞABAN METİN Serbest/Özel 8 DOĞAN SÖZERİ Esnaf

KALABA BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 İBRAHİM TAŞKAN Elektirik Tesisatcı. 2 İSKENDER GÜNEŞ Serbest/Özel

3 HÜSEYİN SÖYLER Serbest/Özel 4 YENER SATILMIŞ İşçi

5 AHMET AKKUŞ Çiftçi 6 SÜLEYMAN BİŞGİN Serbest/Özel

 7 ALİ DOYURAN İşçi 8 9

KALABA BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 SUAT BERK İş Adamı / Sanayici

ÖZKONAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 YUSUF ER Çiftçi 2 İSMAİL GÜÇ Emekli

 3 KADİR UĞUR Çiftçi 4 ÖZCAN UZELLİ Çiftçi

5 ERDAL ERDEN Esnaf 6 SALİH YILDIZ Esnaf

7 İDİRİS ŞAHİN Emekli 8 MUSTAFA KAYA Esnaf

ÖZKONAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 SEMİH ERGİN Esnaf 2 BEKİR GÜÇ Esnaf

3 BAHATTİN BAYRAK Serbest/Özel

4 MEVLÜT TEMEL Serbest/Özel 5 EMRE KURT Çiftçi

6 SAMET ÖZEN Çiftçi 7 VOLKAN ERKUT Çiftçi

8 HAKAN UĞUR Çiftçi 9

ÖZKONAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 HALİL ERGİN Esnaf YAZIHÖYÜK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 HASAN ATICI Çiftçi 2 SALİH ÜSTÜNDAĞ Çiftçi

3 ADEM KARATAŞ Çiftçi 4 RAŞİT BİLGİN Çiftçi

5 VEYSEL KARATAŞ Çiftçi 6 YILMAZ GÜNDÜZ Çiftçi

 7 HÜSEYİN KARAKETİR Çiftçi 8 ŞENOL ŞAHİN Çiftçi

YAZIHÖYÜK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 ÜMİT ÇAVDAR Çiftçi 2 MUSTAFA KARATAŞ Esnaf

3 ALİ KARAKETİR Çiftçi 4 TOLGAHAN KARATAŞ Esnaf

5 YILDIRAY KARAKETİR Çiftçi 6 MUSTAFA KARATEPE Çiftçi

7 HASAN ÇAVDAR Çiftçi 8 ORHAN DEMİRDELEN Çiftçi

 9 YAZIHÖYÜK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 FATİH ŞAHİN Çiftçi

 ÇAT BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 İLHAN ACER Esnaf 2 OSMAN AKGÜL Çiftçi

3 AKIN TOZAĞAN Esnaf 4 CENGİZ YANARDAĞ Esnaf

5 SERDAR ÇELİKBAŞ 6 MUSTAFA ÜZGÜ Esnaf

7 MUSTAFA ÖZELGE Çiftçi 8 MEHMET AZKIN Esnaf

ÇAT BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 OKAN AYDINKAYA Çiftçi 2 ŞAHABETTİN DEMİR Esnaf

3 ADEM KALAY Çiftçi 4 KENAN TETİK İşçi

5 MURAT DOĞAN İşçi 6 SAĞIB BAKTI Çiftçi

7 FEVZİ GÜVEN Çiftçi 8 YAŞAR KALAYCI Çiftçi

9 YAŞAR KAYNAK Çiftçi

ÇAT BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 BAYRAM ÇİDEM Esnaf

GÖRE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 OSMAN TOY Emekli 2 İSMAİL BULAN Esnaf

3 CEM GÜNDOĞDU Elektrikçi 4 HASAN HÜSEYİN KAYA İş Adamı / Sanayici

5 ADEM AKBABA Esnaf 6 MURAT OLGUN Muhasebeci

7 ÖMER KAHRAMAN Esnaf 8 UĞUR KAVRAYAN Şoför

GÖRE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 AHMET TUNÇAY İşçi

2 ÖMER KAÇMAZ Esnaf 3 MUSTAFA ÖZBURUN Emekli

 4 MUSTAFA TOKDEMİR Çiftçi 5 AHMET KAHRAMAN Emekli

6 MUSTAFA ÖZHAN Emekli 7 AHMET BAL Esnaf 8 MUSTAFA KORKMAZ Esnaf 9 SEDAT KALAY Çiftçi

GÖRE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 AHMET CEYLAN Mühendis

GÖREME BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 SÜLEYMAN SOLAK İşletmeci 2 HARUN KOCATÜRK İşletmeci

3 HASAN HÜSEYİN DAŞDELER İşletmeci 4 ALİ YAVUZ İşletmeci

5 İHSAN ŞENÖZ İşletmeci 6 ÖMER KAHVECİ İşletmeci

7 YÜKSEL TEKE Esnaf 8 KEMAL EREN İşletmeci

 GÖREME BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 YUNUS İNAN İşletmeci 2 VELİ MADEN İşletmeci

3 ŞEMSETTİN KANTAR İşletmeci 4 AHMET MIZRAK Esnaf

 5 NECATİ GÜNGÖR İşletmeci 6 KADİR ÇİNER Esnaf

7 GÖKHAN AYDIN Pilot/Uçuş Müh. 8 MUHSİN BOZLAK Pilot/Uçuş Müh.

9 ZİYA DEMİRCİ Esnaf

GÖREME BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 MUSTAFA DEMİRCİ İşletmeci

KAVAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 YUSUF BAŞTUĞ Esnaf 2 RECEP ŞAHİN Esnaf 3 ŞAHİN AKSU Esnaf 4 CELAL MANAP Esnaf 5 MUSTAFA ÖZDOĞAN Esnaf

6 SAMİ SONKAYA Emekli 7 MEHMET DÜZ İşçi

8 MURAT ZEREN Esnaf

KAVAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 ERSİN BAŞAR Muhasebeci 2 MEHMET OLGUN İşçi

3 ORHAN MANAP İşçi 4 FATİH SAĞLAM İşçi

5 RECEP ÖZMEN Şoför 6 DOĞAN DEMİREL Esnaf

7 HAKAN PAK İşçi 8 REFİK DÜZ Esnaf

9 CAFER OCAK İşçi

 KAVAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 SİNAN ÖZTEKİN Emekli

KAYMAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 YAŞAR TİLKİ Emekli 2 YAŞAR AYDIN Emekli

3 SAİT KILIÇ Çiftçi 4 UĞUR ÖZKAL Çiftçi

 5 ALİ KARAKETİR Emekli 6 YAVUZ KAÇAR Çiftçi

7 MEHMET ERDENER Çiftçi 8 MUZAFFER AKIN Emekli KAYMAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 MEHMET AKSU Esnaf 2 HAMDİ TURHAN Çiftçi

 3 YUSUF ERTAŞ Çiftçi 4 SİNAN TÜRKMEN Esnaf

5 MEHMET SOYTEKİN Emekli 6 BEKİR ŞENGÜN Esnaf

7 OSMAN ÖNCÜL Emekli 8 YÜKSEL GÖZÜM

 9 YUSUF KIRBIYIK Esnaf

KAYMAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 İBRAHİM KARAKOYUN Esnaf

NAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 BESİM BAŞAR Esnaf 2 MURAT DEMİRCİ Esnaf

 3 NİHAT AYTEKİN Serbest/Özel 4 FİKRET YILMAZ Serbest/Özel

5 ORHAN KÜÇÜKGÖZ Serbest/Özel 6 SERDAR GENÇ Serbest/Özel

7 İBRAHİM KARACA Esnaf 8 HÜSEYİN KURNAZ Esnaf

NAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 ELMAS GEZER KARABEKİROĞLU Esnaf 2 TEVFİK KESKİN Serbest/Özel

3 YUSUF ÖZÇELİK Esnaf 4 FİLİZ TEZCAN Ev Kadını 5 6 7 8 9

NAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 MEMDUH KİLCİ Emekli

SULUSARAY BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 ERKAN KAHRAMAN Çiftçi -2 ALİ KELEŞ Şoför

 3 YUSUF ARSLAN Şoför -4 TAHİR ÖLÇÜM Çiftçi

5 ALİ DÜZGÜN Çiftçi- 6 MAHMUT UZUN Şoför

 7 FARUK YAVUZ İşçi 8 REMZİ ÖZKARA Esnaf

SULUSARAY BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 ŞÜKRÜ KALKAN Emekli 2 HAKİ ALTUN İşçi

3 OSMAN KOYUNCU Çiftçi 4 HASAN SOYLU İşçi

5 MEHMET SAĞLAM İşçi 6 EVREN TIRAŞ İşçi

7 OSMAN GÜMÜŞSUYU Muhasebeci 8 AHMET İŞLER Esnaf

9 ALİ ALAY İşçi

SULUSARAY BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 AHMET YÜCE Emekli

UÇHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 FATİH ÜLKÜ Esnaf 2 MUZAFFER TUTAN Serbest/Özel

3 ALİ YEDEKCİ Esnaf 4 YAKUP USKAR Emekli

 5 İHSAN DİNCER Serbest/Özel 6 FERHAT KAV Serbest/Özel

 7 İBRAHİM DAĞTEKİN Serbest/Özel 8 MEHMET BUDAK Serbest/Özel

UÇHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 MEHMET VECLİ Serbest/Özel 2 HÜSEYİN DEMİRCİ Esnaf

3 ATİLA ÖZKILIÇ Esnaf 4 İRFAN MEHMET İRFAN Serbest/Özel

 5 İSMAİL TEMELLİ 6 MUSTAFA ÖZLÜ Serbest/Özel

7 H. HAZİM KARACA Esnaf 8 MURAT ÖRLÜ Serbest/Özel

9 MUHTEŞEM ÖLMEZ Esnaf

UÇHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 NEŞAT KIRFAZ Emekli

 ORTAHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

 1 SEMİH RAMAZAN Yönetici/Müfettiş 2 MUSTAFA GULA Turizmci / Otelcilik

3 MEHMET TÜFEKCİ Esnaf 4 İBRAHİM MANTAR Esnaf

5 TURHAN TURHAN Turizmci / Otelcilik 6 İBRAHİM ÖZTÜRK Nakliye İle İlgili

7 UĞUR AYGÜN Emekli 8 ADNAN BAYRAKTAR Emekli

 ORTAHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ

1 MUSTAFA BOZTEPE Teknisyen 2 EROL AVCI Esnaf

 3 MEHMET TOPALOĞLU Esnaf 4 OSMAN KIR Pilot/Uçuş Müh.

 5 ÇETİN MUTLU Emekli 6 RİFAT TORUN Teknisyen

7 İSMAİL POLAT Turizmci / Otelcilik 8 KENAN OLGUN Turizmci / Otelcilik 9

 ORTAHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ 1 NAİM TATLI Esnaf 
 

 




Kaynak: siyaset gündemi

Editör: Grup Medya

Bu haber 2063 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 24 7 3 75 33 75 +42
2 Fenerbahçe 34 21 4 9 78 36 72 +42
3 Medipol Başakşehir 34 22 6 6 62 34 72 +28
4 Beşiktaş 34 21 5 8 69 30 71 +39
5 Trabzonspor 34 15 9 10 63 51 55 +12
6 Göztepe 34 13 11 10 49 50 49 -1
7 Sivasspor 34 14 13 7 45 53 49 -8
8 Kasımpaşa 34 13 14 7 57 58 46 -1
9 Kayserispor 34 12 14 8 44 55 44 -11
10 Yeni Malatyaspor 34 11 13 10 38 45 43 -7
11 Akhisarspor 34 11 14 9 44 53 42 -9
12 Aytemiz Alanyaspor 34 11 16 7 55 59 40 -4
13 Bursaspor 34 11 17 6 43 48 39 -5
14 Antalyaspor 34 10 16 8 40 59 38 -19
15 Atiker Konyaspor 34 9 16 9 38 42 36 -4
16 Osmanlıspor FK 34 8 17 9 49 60 33 -11
17 Gençlerbirliği 34 8 17 9 37 54 33 -17
18 Karabükspor 34 3 28 3 20 86 12 -66
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 34 20 5 9 68 38 69 +30
2 MKE Ankaragücü 34 18 7 9 55 34 63 +21
3 Boluspor 34 18 10 6 53 30 60 +23
4 Ümraniyespor 34 17 9 8 49 35 59 +14
5 BB Erzurumspor 34 14 9 11 56 44 53 +12
6 Gazişehir Gaziantep FK 34 15 11 8 57 38 53 +19
7 Altınordu 34 15 11 8 55 45 53 +10
8 Balıkesirspor Baltok 34 16 11 7 56 46 52 +10
9 İstanbulspor 34 14 12 8 45 39 50 +6
10 Elazığspor 34 13 12 9 53 44 48 +9
11 Giresunspor 34 13 13 8 50 44 47 +6
12 Adanaspor 34 12 15 7 41 56 43 -15
13 Eskişehirspor 34 12 14 8 63 56 41 +7
14 Adana Demirspor 34 11 15 8 44 47 41 -3
15 Denizlispor 34 10 16 8 43 47 38 -4
16 Samsunspor 34 7 12 15 32 46 36 -14
17 Manisaspor 34 7 24 3 31 80 15 -49
18 Gaziantepspor 34 2 28 4 18 100 1 -82
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 34 23 4 7 63 15 76 +48
2 Menemen Belediyespor 34 22 4 8 68 26 74 +42
3 Afjet Afyonspor 34 21 6 7 62 31 70 +31
4 Sivas Belediyespor 34 19 5 10 57 29 67 +28
5 Keçiörengücü 34 19 8 7 77 41 64 +36
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 7 11 58 32 59 +26
7 İnegölspor 34 17 9 8 53 41 59 +12
8 Sarıyer 34 13 16 5 44 45 44 -1
9 Tokatspor 34 11 13 10 37 45 43 -8
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 14 9 44 47 42 -3
11 Kastamonuspor 1966 34 12 18 4 46 49 40 -3
12 Eyüpspor 34 11 17 6 52 62 39 -10
13 Tuzlaspor 34 10 16 8 42 51 38 -9
14 Bodrumspor 34 10 16 8 39 53 38 -14
15 Amed Sportif 34 10 14 10 37 41 37 -4
16 Bucaspor 34 10 15 9 51 60 36 -9
17 Kocaeli Birlikspor 34 4 26 4 30 78 13 -48
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 32 1 19 133 17 -114
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 34 23 5 6 60 27 75 +33
2 Bayburt Grup Özel İdare 34 17 6 11 51 33 62 +18
3 Kemerspor 2003 34 15 7 12 62 44 57 +18
4 Bayrampaşa 34 16 9 9 43 34 57 +9
5 Düzcespor 34 14 7 13 41 34 55 +7
6 Ofspor 34 16 11 7 41 27 55 +14
7 Halide Edip Adıvar SK 34 13 9 12 45 33 51 +12
8 Erbaaspor 34 13 12 9 46 41 48 +5
9 Batman Petrolspor 34 12 10 12 43 36 48 +7
10 Yeni Altındağ Bld. 34 11 14 9 42 44 42 -2
11 Çatalcaspor 34 10 13 11 33 37 41 -4
12 Kozan Belediyespor 34 11 17 6 42 52 39 -10
13 Yomraspor 34 9 15 10 23 42 37 -19
14 Erzin Belediyespor 34 10 18 6 35 53 36 -18
15 Bergama Belediyespor 34 8 16 10 35 54 34 -19
16 12 Bingölspor 34 7 14 13 28 42 34 -14
17 Orhangazi Belediyespor 34 6 15 13 34 52 31 -18
18 Çanakkale Dardanel SK 34 5 18 11 35 54 26 -19
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:45 İstanbul Başakşehir 1 - 0 Bursaspor
12.08.2017 20:00 Teleset M. Akhisarspor 1 - 0 Demir Grup Sivasspor
12.08.2017 21:50 Aytemiz Alanyaspor 1 - 3 Kasımpaşa
12.08.2017 20:00 Gençlerbirliği 1 - 1 Kardemir Karabükspor
12.08.2017 21:45 Göztepe 2 - 2 Fenerbahçe
13.08.2017 21:45 Beşiktaş 2 - 0 Antalyaspor
13.08.2017 20:00 Evkur Yeni Malatyaspor 3 - 1 Osmanlispor FK
13.08.2017 20:00 Trabzonspor 2 - 1 Atiker Konyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Kocaeli Birlik Spor 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI